Розпочато реєстрацію у Торгову місію до Індії у секторі машинобудування, «зелених» та аерокосмічних технологій

ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні, за підтримки ДУ “Офіс з просування експорту України” та Мінекономрозвитку, запрошують українські малі та середні підприємства/проекти взяти участь у Торговій місії до Індії, яка відбудеться 22-27 квітня 2019 року у наступних секторах:

 • машинобудування (включаючи інжинірингові послуги та інноваційні технології),
 • «зелені» технології (вироблення/зберігання енергії, очищення води та утилізації відходів, та все, що покращує життя суспільства)
 •  аерокосмічна промисловість (компоненти та технології для кораблів та літальних апаратів різних категорій, обслуговування літальних апаратів).

Що отримують учасники місії:

 • Нові торгові можливості для українських малих і середніх підприємств для виходу або розширення власного експорту на ринок Індії;
 • Встановлення ділових контактів та проведення B2B зустрічей з індійськими партнерами;
 • Фінансування організації ділових активностей в Індії:
  • Індивідуальна організація в2в зустрічей професійною індійською консалтинговою компанією в двох містах Індії (Нью Делі та Бангалор/Мумбай);
  • Оренда приміщень для проведення в2в зустрічей в двох містах Індії (Нью Делі та Бангалор/Мумбай);
  • Логістика та кейтеринг під час ділових подій в двох містах Індії.

Як взяти участь:

 1. Для участі в торговій компанія має до 10 березня заповнити реєстраційну форму.
 1. З-поміж усіх зареєстрованих до участі у місії будуть обрані 8 компаній або проектів. Переможці отримають фінансування консалтингових послуг щодо організації B2B зустрічей в двох містах Індії, покриття витрат на логістичні складові B2B зустрічей, а також на навчання.

Скільки це коштує:

Організація та участь у торговій місії для учасників є безкоштовною і фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується за підтримки ЄБРР. Учасники самостійно покривають лише витрати на квитки, проживання, харчування (від 1300 доларів).

ДОКЛАДНІШЕ ПРО ПОДІЮ за посиланням.

Ознайомитись із можливостями для українських компаній в секторі зелених технологій та аерокосмічної галузі на ринку Індії для можна за посиланням:

Лишились запитання? – Звертайтесь:
Ірина Онікієнко  ionikienko@fsr.org.ua  

Організатор торгової місії до Індії,
Проект «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується за підтримки ЄБРР.

Джерело: www.epo.org.ua