Сьогодення українських міст в результаті вторгнення російської армії. День 109

12 червня в результаті обстрілу завданого ворогом по житловому сектору села Коробочкіно Харківської області, на одному з приватних подвір’їв спалахнули господарча споруда та літня кухня. Полум’я охопило площу близько 60 кв.м.

Ворог не припиняє цинічно та безжалісно руйнувати домівки та життя людей.

Вночі відбувався обстріл міста Гірник, в результаті чого було знищено прибудову до будинку та пошкоджено електромережу. А вже об 11:30 було зафіксовано обстріл у Новогродівській ТГ село Птиче, де було пошкоджено 2 житлових будинка (дах та вікна), гараж, автомобіль та лінії електромереж. Ще було знищено 1 приватне домоволодіння.

Правоохоронці задокументували 46 фактів обстрілів Луганщини. Обстрілам окупантів піддалися всі населені пункти Луганщини. Знищені 16 будинків мирних мешканців області.

За добу поліція задокументувала 7 ударів росіян по населеним пунктам Донеччини

Окупанти вбили та поранили мирних жителів. Руйнувань зазнали 20 цивільних об’єктів – ворог поцілив по житловим будинкам та системі життєзабезпечення.

Внаслідок ракетного обстрілу Чорткову на Тернопільщині було поранено 22 особи та пошкоджено житлові будинки.

У Харківській області російські загарбники знищили сільськогосподарське підприємство, що спеціалізувалось на вирощуванні зернових та бобових культур, і завдали збитків довкіллю на 30,9 млн гривень.

За добу на Миколаївщині поранення отримали дев’ять людей. Дітей серед постраждалих немає.

Російські окупанти обстріляли з артилерії Синельниківський і Криворізький райони Дніпропетровської області, внаслідок однієї з атак загинула жінка.

Фотоматеріали взято з офіційних інформаційних ресурсів ДСНС, Національної Поліції Українипресслужби Державної екологічної інспекції України, голови Миколаївської обласної ради а також керівництва Дніпропетровської та Тернопільської ОВА