Сьогодення українських міст в результаті вторгнення російської армії. День 126

Поліція фіксує наслідки воєнних злочинів на Запоріжжі.

Минулої добу до поліції надійшло близько двох десятків повідомлень від жителів Пологівського району про руйнування будинків та іншої інфраструктури. Є інформація про поранених місцевих жителів.

В ніч на 29 червня російські окупанти атакували Слобідський та Шевченківський райони Харкова.

Внаслідок вибуху біля одного з житлових багатоповерхових будинків утворилася вирва. Також пошкоджено офісну та адміністративну будівлі, автомобілі. Є поранені.

55 пошкоджених об’єктів на Миколаївщині, є загиблі та постраждалі серед мирного населення, в тому числі, діти – поліція фіксує наслідки ворожих атак росіян.

Внаслідок ворожої атаки пошкоджені три багатоквартирних та 40 приватних житлових будинків. Шкоду також нанесено навчальним закладам, приватним підприємствам, приміщенням держустанов, магазинам, аптекам та адмінбудівлям. Є загиблі та постраждалі, серед них і діти.

Донеччина: Поліцейські за добу задокументували 16 воєнних злочинів росії

Окупанти обстріляли 7 населених пунктів. Є вбиті та поранені мирні жителі. Руйнувань зазнали 20 цивільних об’єктів – житлові будинки, школа, завод, агрофірма, підприємства, лінія електропередач.

У Дніпропетровській ОВА повідомили, що внаслідок влучання російських ракет у будівлю автотранспортного підприємства у м. Дніпро загинули чоловік і жінка. У лікарнях Дніпра станом на сьогодні залишаються двоє постраждалих від російського ракетного удару.

Ракета російських військ, яка влучила у багатоповерхівку у Миколаєві, зруйнувала квартири з третього по п’ятий поверх, завали розбирають рятувальники.

Фотоматеріали взято з офіційних інформаційних ресурсів ДСНС, Національної Поліції України та Дніпровської міської ради.