Сьогодення українських міст в результаті вторгнення російської армії. День 203

Запоріжжя: за минулі дві доби поліція зареєструвала 67 повідомлень про зруйновану інфраструктуру в місті та області.
Під ворожий вогонь окупантів потрапили Запоріжжя, а також населені пункти Пологівського та Василівського районів. Є інформація про загиблих і поранених громадян.
Дніпропетровщина: Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом чергових обстрілів армією рф території Нікопольського району.
Вночі війська рф обстріляли місто Нікополь та села Марганецької громади. Люди не постраждали.
Херсонщина: Поліція фіксує факти співпраці місцевих жителів з окупаційними військами.
За минулу добу поліція відкрила 27 кримінальних проваджень щодо злочинів російської армії та їх поплічників на території Херсонської області.
Миколаїв: Поліція документує наслідки чергового обстрілу військами рф.
Сьогодні, 14 вересня, російські війська завдали ракетних ударів по обласному центру. Наразі відомо про пошкоджені житлові будинки, приміщення навчального закладу, підприємства та інших об’єктів інфраструктури. Детальна інформація про постраждалих та пошкодження встановлюється.
Донеччина: За добу поліціянти задокументували 21 воєнний злочин росії
війська рф обстріляли 11 населених пунктів. Є вбиті та поранені мирні жителі. Найбільших руйнувань зазнав житловий сектор. армія рф поцілила в оселі, школу, аптеку, шахту, спорткомплекс і кондитерський цех.
Сьогодні вночі російські війська вкотре обстріляли Краматорськ Донецької області.
Фотоматеріали взято з офіційних інформаційних ресурсів ДСНС, міського голови Краматорська, а також Національної Поліції України.