Сьогодення українських міст в результаті вторгнення російської армії. День 348

Війська рф продовжують обстрілювати прикордоння Чернігівської та Сумської областей з мінометів, зафіксовано понад 30 влучань 30 січня.

На Донеччині у понеділок загарбники знову обстріляли місто Курахове, в результаті пошкоджені житлові будинки, поранена людина.

Упродовж 30 січня російські загарбники атакували три громади Сумської області.

російські війська вночі 31 січня обстріляли Мирівську громаду Нікопольського району Дніпропетровської області.

На Донеччині ворог вів інтенсивний вогонь у Вугледарі, чотири рази обстріляв Новоукраїнку, у Торецьку поцілив у будівлю шахти.

Війська рф вбили дитину та поранили п’ятьох цивільних у Бахмуті. Правоохоронці розпочали розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни.

російські загарбники за добу 1 лютого здійснили 18 вогневих атак на Донеччині, у результаті постраждали 10 населених пунктів, пошкоджені лікарня, аптека, є вбиті та поранені, у тому числі діти.

Ворог вдень сьогодні, 1 лютого, знову обстріляв Слов’янськ на Донеччині, ракета влучила в приватне підприємство, обійшлося без постраждалих.

Армія рф обстріляла Краматорськ на Донеччині, ракета влучила по кладовищу.

У Миколаївській області війська російської федерації 2 лютого обстріляли Очаківську громаду і населений пункт Куцурубської громади.

Війська рф поцілили в житловий сектор міста Краматорськ ракетою. Пошкоджено щонайменше 8 багатоквартирних будинків, з них один повністю зруйновано. Попередньо відомо про 3 загиблих цивільних мешканців і 20 поранених.

Війська рф з території росії обстріляли з мінометів Білопільську громаду у Сумській області 3 січня.

Фотоматеріали взято з офіційних інформаційних ресурсів ДСНСДніпропетровськоїХарківськоїХерсонськоїДонецької ОВА, Державної прикордонної служби,  а також Національної Поліції України.