Стартує Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ. VI»

Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) розпочинає новий проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ. VI», який спрямовано на створення житла для внутрішньо переміщених осіб шляхом відновлення (реконструкції) існуючих будівель.

Сьогодні, 14 листопада 2018 р., про це було оголошено під час зустрічі Голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова із заступником виконавчого директора УФСІ Олегом Овчинниковим, директором Східного представництва УФСІ Сергієм Кадигробом та за участі директорки Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства (DIA) Валентини Затишняк.

Проект «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ. VI» буде реалізовано згідно з підписаною Фінансовою та проектною угодою між Україною та Німеччиною від 19 квітня 2018 року. Сума гранту Уряду Німеччини на Проект УФСІ VI – 9 мільйонів євро. Ці кошти надаються через банк розвитку KfW і спрямовуються у Дніпропетровську, Запорізьку, Харківську області та підконтрольні уряду України райони Донецької та Луганської областей. Згідно з Проектом поруч із кожним житловим об’єктом за німецькими стандартами енергоефективності також буде відремонтовано школу або дитячий садок.

Громади Дніпропетровщини запрошуються подати попередні заявки про намір взяти участь у конкурсі субпроектів.

Для всіх зацікавлених Громад додається ФОРМА (та ДОДАТОК 1), яку необхідно заповнити як в друкованому, так і в електронному вигляді. Друковану форму потрібно надіслати в офіс Східного регіонального представництва УФСІ за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 54. Електронна форма надсилається на електронну пошту: kharkiv@usif.org.ua.

Детальніше про Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) за посиланням.