Субгрант «Практичні Агро-Інновації»

«Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)», що реалізовується компанією Кімонікс Інтернешнл, запрошує подавати заявки на одержання субгранту для реалізації програми «Практичні Агро-Інновації», загальною стратегічною метою якої є створення умов для інноваційного розвитку аграрної економіки.

Проєкт АГРО планує надати субгрант відповідній та кваліфікованій українській неурядовій організації чи бізнес-асоціації, які працюють у сфері поширення знань та інформації у сільському господарстві; суб-реципієнти повинні бути офіційно сформовані, визнані та мати належну репутацію у відповідних українських органах влади, що відповідає чинним положенням цивільного та податкового законодавства.

В рамках субгрантової діяльності суб-реципієнт спрямує свої зусилля на запровадження Реєстру Аграрних Інновацій, доступних в Україні та за кордоном (переважно в ЄС) та створення нових механізмів управління такими інноваціями для забезпечення доступу до них малих та середніх виробників сільськогосподарської продукції.

Проєкт АГРО проведе перед заявний on-line семінар з 10:00 до 11:00 за місцевим часом 14 травня 2021 р. Цей семінар дозволить прийнятним і зацікавленим заявникам поставити питання стосовно ЗПЗ і отримати роз’яснення щодо заповнення аплікаційної форми. Зацікавлені заявники, які відповідають наведеним у Розділі III критеріям прийнятності та бажають взяти участь у цьому семінарі, повинні підтвердити свою участь, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону не пізніше 18:00 за місцевим часом 11 травня 2021 р. на адресу agro.subawards@chemonics.com з посиланням на RFA № 32. Підтверджуючи участь, будь ласка, повідомите, якщо учасник має які-небудь особливі потреби для доступу до місця проведення семінару. Витрати, пов’язані з відвіданням семінару, не відшкодовуватимуться.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному форматі на нижчезазначену адресу електронної пошти з посиланням на RFA № 32. Заявки повинні бути подані не пізніше 18:00 за місцевим часом 24 травня 2021 р.

Завантажити детальну інформацію запиту. 

Завантажити додатки. 

Джерело: www.prostir.ua