Тендерні можливості у країнах ЄС, пов’язані з постачанням кондитерської продукції

На сьогодні існують тендерні можливості у країнах ЄС, пов’язані з постачанням кондитерської продукції, участь у яких покривається Угодою про публічні закупівлі Світової організації торгівлі. Подаємо найцікавіші оголошення:
Закупівля харчових продуктів, у т.ч. солодкого печива, а також новорічних подарункових боксів з солодощами у м.Шельшер (Франція) для потреб центральної кухні муніципалітету. Кінцевий термін подачі заявок – 21 червня 2021 року.
Дванадцятимісячний контракт на постачання хлібобулочних виробів, а саме хлібу та круасанів у м.Лаваль (Франція) для потреб соціального центру. Кінцевий термін подачі заявок – 17 червня 2021 року.
Закупівля харчових продуктів, у т.ч. закусок з пікантної випічки у м.Френ (Франція). Кінцевий термін подачі заявок – 17 червня 2021 року.
З 2016 року Україна є державою-учасницею Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі, що дає унікальну можливість вітчизняним виробникам скористатися можливостями на ринку тендерів 48 держав світу обсягом понад 17 трильйонів доларів США.
Джерело: www.epo.org.ua