Тендерні можливості у країнах ЄС, пов’язаних з постачанням органічних макаронних виробів

Пропонується підбірка тендерних можливостей у країнах ЄС, пов’язаних з постачанням органічних макаронних виробів, участь у яких покривається Угодою про публічні закупівлі Світової організації торгівлі. Найцікавіші оголошення:

▪ Чотирирічний контракт на постачання харчових продуктів, у т.ч. органічних макаронних виробів у м. Буле-Мозель (Франція) для потреб муніципалітету загальною сумою 607 000 євро. Кінцевий термін подачі заявок – 9 червня 2021 року.

▪ Закупівля харчових продуктів у т.ч. органічних макаронних виробів строком на 4 роки у м. Шалонн-сюр-Луар (Франція) для потреб центральної кухні комунального центру соціальної діяльності. Кінцевий термін подачі заявок – 18 червня 2021 року.

З 2016 року Україна є державою-учасницею Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі, що дає унікальну можливість вітчизняним виробникам скористатися можливостями на ринку тендерів 48 держав світу обсягом понад 17 трильйонів доларів США.

Нагадаємо, що представник Святовасилівської громади СФГ «Буштрук» є одним з найбільших вітчизняних виробників та експортерів макаронної продукції. Це єдине в Україні підприємство, що використовує у виробництві спеціальне борошно, отримане з зерна з підвищеною склоподібністю. Підприємство використовує італійське обладнання фірми Braibanti, та кращі у світі матриці Landucci, а макарони виготовляють за класичною італійською технологією з використанням тільки української пшениці. За якістю продукція максимально близька до макаронів виготовлених з твердих сортів пшениці. Асортимент компанії становить 17 видів короткорізаних макаронних виробів і 4 види довгорізаних (спагеті, спагеттіні, букатіні та лінгвіні). Інвестори мають змогу детальніше ознайомитись з громадою та її пропозиціями завдяки одному з головних продуктів DIA – Інвестиційному профілю ТГ

Джерело: www.epo.org.ua