Тендерні можливості в країнах ЄС для підприємств легкої промисловості

На сьогодні є 457 актуальних тендерних можливостей у країнах ЄС, пов’язаних з легкою промисловістю. Найцікавіші оголошення, участь у яких покривається Угодою про публічні закупівлі Світової організації торгівлі:

  • Контракт на постачання професійного одягу, а саме танцювального одягу та балеток у м. Ніцца (Франція) для потреб театру опери та балету. Заявки на участь приймаються до 29 вересня 2020 року за посиланням.
  • Чотирирічний контракт на постачання верхнього одягу, а саме весняних піджаків у м. Прага (Чехія) для потреб служби муніципальної поліції на суму 260 000 євро. Крайній термін подачі заявок – 2 вересня 2020 року за посиланням.
  • Закупівля спеціального робочого одягу, у т.ч. вогнестійкої спідньої білизни з довгими рукавами (сорочки), тактичних рукавичок, сорочок для носіння бронежилетів, спортивних костюмів з короткими та довгими рукавами, термобілизни (сорочка, штани), комбінезонів (виготовлених з вологозахисного матеріалу) у м.Рига (Латвія) для потреб установ, підпорядкованих відомству внутрішніх справ країни. Заявки на участь потрібно надсилати до 24 серпня 2020 року за посиланням.

З 2016 року Україна є державою-учасницею Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі, що дає унікальну можливість вітчизняним виробникам скористатися можливостями на ринку тендерів 48 держав світу обсягом понад $17 трильйонів.

Джерело: www.epo.org.ua