Тендерні можливості в країнах ЄС для виробників органічної продукції

Нові цікаві тендерні можливості в країнах ЄС для виробників органічної продукції в рамках Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі (СОТ).

  • Постачання продуктів харчування, у т.ч. органічних макаронних виробів, органічного рису та рису вищого гатунку, свіжих органічних овочів (помідори, морква, кабачки, картопля, капуста), органічних яблук та груш, а також консервованої органічної червоної квасолі та сочевиці для потреб служби громадського харчування та для періодичних прийомів.

Замовник: Ратуша м. Ле-Тампон (Франція)

Вартість закупівлі: 980 000 євро.

Дедлайн подачі пропозицій: до 31 серпня 2021 року. Подробиці.

 

  • Річний контракт на постачання продуктів харчування, у т.ч. органічної продукції, а саме: кисломолочних йогуртів та десертів, фруктів, бобових та борошна для потреб навчального шкільного закладу.

Замовник: Загальна та з поглибленим вивченням технологій середня школа Алексіса Монтейля (Франція).

Вартість закупівлі: 450 000 євро.

Дедлайн подачі пропозицій: до 13 вересня 2021 року. Подробиці

 

  • Закупівля органічних продуктів харчування, а саме: сиру, свіжих яблук та груш, набору овочевої корзини та спецій для потреб муніципалітету. 

Замовник: Муніципалітет м. Порніше (Франція)

Дедлайн подачі пропозицій: до 17 вересня 2021 року.Подробиці

Нагадуємо, що з 2016 року Україна є державою-учасницею Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі, що дає унікальну можливість вітчизняним виробникам скористатися можливостями на ринку тендерів 48 держав світу обсягом понад 17 трильйонів доларів США.

У разі додаткових запитань пишіть на адресу: export@epo.org.ua 

Джерело: www.epo.org.ua