Тендерні можливості в країнах ЄС в рамках Угоди про публічні закупівлі СОТ

Починаючи з 2016 року Україна є державою-учасницею Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі (GPA), що дає унікальну можливість вітчизняним виробникам прийняти участь у міжнародних тендерах 45 країн світу обсягом понад 17 трильйонів доларів США.

На сьогодні відкритими є 187 міжнародних тендерів у країнах ЄС, пов’язаних з ІТ-галуззю, участь у яких покривається GPA. Ось деякі з них:

  • Закупівля медичної інформаційної системи, а саме – системи виклику пацієнтів у м. Гернесанд регіону Вестернорлланд, що знаходиться на півночі Швеції. Крайній термін подачі заявок 24 квітня 2020 року.
  • Контракт на розробку фінансової система муніципалітетів та муніципальних об’єднань території Аландських островів (Фінляндія) на загальну суму 500 000 євро. Дедлайн – 15квітня 2020 року.
  • Придбання інформаційної системи для роботи з документами, що включатиме модулі зі створення документів, графічних зображень, креслення, планування та продуктивності праці. Замовник знаходиться у м. Вестерос (Швеція). Заявки потрібно надсилати до 16 квітня 2020 року.

Відкритими є 372 міжнародних тендера у країнах ЄС, пов’язаних з меблевою галуззю, участь у яких покривається GPA. Ось деякі з них:

  • Контракт на виготовлення та постачання меблів для офісних приміщень, навчальних аудиторій, а також облаштування зони відпочинку для відділення Торгово-промислової палати регіону Пеї-де-ла-Луар (Франція). Заявки на участь у тендері приймаються до 21 квітня 2020 року.
  • Придбання меблів для гімназії міста Клоппенбург (Німеччина), а саме: понад 500 стільців для студентів та викладачів, 500 столів (інтерактивні робочі місця для викладачів, столи комп’ютерні, для малювання й навчання) та шафи. Дедлайн – 28 квітня 2020 року.
  • Закупівля офісних меблів, а також меблів для проведення заходів у муніципалітет міста Л’Іль-сюр-ла-Сорг (Франція). Крайній термін подачі заявок 4 травня 2020 року.

Є 15 актуальних тендерних можливостей у країнах ЄС, пов’язаних з кондитерською продукцією, участь у яких покривається GPA.
Ось приклади декількох цікавих оголошень:

  • Поставка кондитерської продукції та інших продуктів харчування асоціації соціальних та медичних послуг м.Коккола (Фінляндія) на загальну суму 300 000.Євро. Крайній термін подачі заявок до 20 квітня 2020 року.
  • Контракт на постачання продуктів харчування, у т.ч. кондитерської продукції та напоїв до спортивної середньої школи м.Тренчин (Словаччина). Загальна сума закупівлі складає 1 966 433 Євро. Дедлайн – 15 квітня 2020 року.

Більше про GPA та можливості, що вона відкриває для українських компаній за посиланням.

Джерело: www.epo.org.ua