Території, будівлі та об’єкти незавершеного будівництва для реалізації проєктів в сфері житлової забудови

Через військову агресію, Дніпропетровська область стала найбільшим хабом для вимушено переміщених осіб та релокованих підприємств. Чисельність внутрішньо переміщених осіб в Дніпропетровській області перевищує 350 тис. та постійно зростає. Руйнація ворогом в наближених до фронту та тимчасово окупованих громадах житлових будівель, підприємств та інфраструктури життєзабезпечення, питання реалізації проектів в сфері житлового будівництва на території Дніпропетровської області є актуальним та перспективним.

Регіон шукає механізми, фінансові ресурси, міжнародну допомогу, аби поступово вирішувати житлову проблематику. Йдеться, як про проєти за технологією швидкобудуюємих об’єктів котеджного типу, так і проєкти, націлені на багатоквартирне житло.

Так, для житлового будівництва громади Дніпропетровщини пропонують 65 земельних ділянок, загальною площею понад 1800 га, для проєктів житлової забудови.

Зазначені території можуть бути використані як для житлового будівництва, так і для будівництва сучасного  житла для переселенців, з яких:

  • 32 ділянки (1839,1 га), наприклад, для котеджного будівництва;
  • 33 ділянки (36,5 га) – для будівництва багатоквартирних будинків.

Крім того, в регіоні наявні пропозиції об’єктів нерухомості під житлову реконструкцію та об’єкти незавершеного будівництва.

Під реалізацію проєктів у сфері житлового будівництва, пропонується 78 будівель, загальною площею близько 100 тис м²  та 15 об’єктів незавершеного будівництва, планованою площею понад  30 тис м².

Під житлову реконструкцію доступні:

  • 14 гуртожитків;
  • 4 житлові будинки;
  • 17 колишніх медичних закладів, профілакторіїв, аптек;
  • 34 садочки та школи;
  • 9 нежитлових будівель.

Враховуючи постійну співпрацю з громадами області, DIA може запропонувати території та будівлі регіону для житлової забудови, які мають певні технічні параметри або підібрати пропозицію відповідно до запиту. У разі зацікавленості просимо звертайтесь на email info@dia.dp.ua