Тренінги ПРООН з реклами, бізнес-комунікацій та PR на Сході України

29 листопада 2018 року стартує серія одноденних тренінгів з розвитку бізнесу, реклами, бізнес-комунікацій та PR в рамках Програми відновлення та розбудови миру ПРООН за підтримки посольства США в Україні. Тренінги пройдуть в містах Запоріжжя, Дніпро, Харків, Сєвєродонецьк, Краматорськ та Маріуполь.

Серія тренінгів спрямована на підвищення якості діяльності малих і середніх підприємств, розвиток практичних навичок керівників і власників МСБ, орієнтованих на пошук нових ринків та участь в професійних, регіональних, міжрегіональних і міжнародних виставках.

В залежності від обраної тематики («Бізнес-комунікації та PR для малого і середнього бізнесу» чи «Реклама для малого та середнього бізнесу»), учасники (ВПО та місцеве населення цільових регіонів) отримають можливість навчитися інструментів стратегічних комунікацій, ефективних переговорів, використання реклами для підвищення продажів продукції чи послуг та ін.

Розклад тренінгів:

“Бізнес-комунікації та PR для малого і середнього бізнесу”:

  • 29.11.18 Запоріжжя
  • 30.11.18 Дніпро
  • 03.12.18 Харків

“Реклама для малого та середнього бізнесу”:

  • 12.12.18 Сєвєродонецьк
  • 13.12.18 Краматорськ
  • 15.12.18 Маріуполь

Запрошуються керівники і власникм малого та середнього бізнесу з числа ВПО і місцевого населення Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей, що прагнуть розвивати свій бізнес, збільшувати продажі та брати участь в виставках різного рівня.

Участь в тренінгах є безкоштовною. Транспортні видатки та проживання для учасників з інших міст НЕ ВІДШКОДОВУЮТЬСЯ.

Дедлайн реєстрації – 28 листопада 2018 р. за посиланням.

Детальна інформація та програми тренінгів будуть надіслані відібраним учасникам на електронні адреси, вказані в реєстраційних формах.