Триденний тренінг «Експорт товарів до ЄС: доведення відповідності будівельної продукції»

22 24 листопада 2022 ( 10:00-14:00) на платформі ZOOM відбудеться триденний тренінг «Експорт товарів до ЄС: доведення відповідності будівельної продукції».

Основна мета тренінгу – зрозуміти основні кроки доведення відповідності будівельної продукції законодавчим вимогам України та ЄС.

Щоб експортувати свою продукцію до ЄС, а також продавати її в Україні, Ви як виро бник повинні довести, що вона відповідає законодавчим вимогам до безпечності, іншими словами – технічним вимогам.

Цільова аудиторія – виробники, експортери та імпортери будівельної продукції.

Взявши участь в тренінгу, Ви зможете навчитися:

  • відстежувати законодавчі акти та зміни,
  • виконувати пошук стандартів, 
  • виконувати оцінку відповідності, 
  • готувати потрібну технічну документацію,
  • маркувати товар та оформлювати декларацію про відповідність товару.

Вчимося разом бути відповідальними та відповідати вимогам технічного регулювання.

Тренінг проводять фахівці ТПП – сертифіковані консультанти і тренери з експорту до ЄС. 

Програма.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Контактні особи ТПП України – Юлія Єгорова моб.: +380509426966+380444619807; email: yegorova249@gmail.comyys-ier@ucci.org.ua; Валерія Забашта моб.: +380503664997; email: Valeryz.2393@gmail.com.

Тренінги здійснюються Торгово-промисловою палатою України в межах програми «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі», яка фінансується урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.

Джерело: www.ucci.org.ua