18 серпня у Львові Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та Міністр торгівлі Турецької Республіки Мехмет Муш підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо відбудови інфраструктури, який передбачає участь турецької сторони у відновленні України.

Документ було підписано у присутності Президента України Володимира Зеленського та Президента Турецької Республіки Реджепа Таїпа Ердогана.

«Туреччина – наш стратегічний союзник і війна тільки підкреслила це. Ми вдячні турецьким партнерам за наміри у співпраці щодо відбудови зруйнованої росією інфраструктури. Сприяє цьому і великий досвід участі турецького бізнесу у будівництві доріг та мостів, зокрема це стосується наших мегапроєктів – Запорізького та Кременчуцького мостів. Ми знаємо турецький бізнес як надійного партнера, тому розраховуємо, що уже зовсім скоро вийдемо на конкретні практичні результати спільної відбудови. Вже найближчим часом буде створена спільна робоча група щодо питань відбудови, де будемо опрацьовувати механізми залучення турецьких інвестицій, а також розвивати конкретні проєкти для співпраці», – прокоментував Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Передбачається, що турецькі бізнес та державні структури зможуть розвивати конкретні проєкти відбудови, а також надавати консультаційну та технічну допомогу.

Туреччина надає Україні необхідну підтримку та робить багато важливих дипломатичних кроків для завершення війни. Майже відразу після 24 лютого офіційно Анкара засудила російське вторгнення.

Детальніше про співпрацю Дніпропетровської області та Туреччини за посиланням.

Джерело: www.kmu.gov.ua