У Широківській ОТГ Дніпропетровської області реалізовано інвестиційний проєкт чеської компанії

Поблизу с. Шестірня реалізовано інвестиційний проєкт ТОВ «Екотехнік Широке» з будівництва сонячної електростанції на площі у 21 га потужністю 7 МВт. Об’єкт введений в експлуатацію та знаходиться на супроводі Дніпропетровського інвестиційного агентства (DIA) з 2013 року.

Впровадила проєкт чеська компанія «Екотехнік Україна», що діє на ринку сонячної енергетики з 2004 року. Іноземний інвестор, у 2011 році, заснував ТОВ «Екотехнік Широке», що і стало замовником будівництва. Так, завдяки залученню кредитних коштів ЄБРР у розмірі € 5,6 млн, у 2018 році компанія розпочала будівництво.

Встановлено 21774 панелей, 7 трансформаторних підстанцій, потужністю 1000 кВа, а також загальний пункт керування. СЕС виробляє 8511,7 МВт електроенергії на рік.

Нагадуємо, що прогресивний розвиток Широківської ОТГ забезпечується завдяки відновлювальній енергетиці, стабільному аграрному сектору та природним джерелам. На території громади активно впроваджуються сучасні тренди «зеленої» енергії. Більше інформації у профілі Широківської громади за посиланням.

Базу потенційних та реалізованих інвестиційних проєктів та пропозицій, можна переглянути на інтерактивній мапі DIA.