Україна-Фінляндія ділові можливості в 2021 році

17 червня 2021 року відбудеться вебінар «Україна-Фінляндія: вивчаємо ділові можливості у 2021 році»

Захід співорганізовують Посольство України у Фінляндській Республіці, Фінляндсько-центрально-східноєвропейська бізнес-асоціація, Торговельна палата Гельсінського регіону, Європейська мережа підприємств, ТПП України, Асоціація фінського бізнесу в Україні, Рада експортерів та інвесторів при МЗС України та Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest.

Під час вебінару будуть обговорені наявні успішні приклади співпраці українського та фінляндського бізнесу та найперспективніші напрями потенційної співпраці.

Захід відбудеться в рамках підготовки до Українсько-фінляндського бізнес-форуму, запланованого на осінь 2021 року в м. Гельсінкі.

Програма 

Робоча мова – англійська (без перекладу).

Вебінар відбудеться з використанням програми Teams.

Участь безкоштовна.

Реєстрація за посиланням.

Зареєстровані учасники отримають на електронну адресу посилання для підключення 16 червня.

Основними експортерами Дніпропетровщини є: ПАТ “НІКОПОЛЬСЬКИЙ ЗАВОД ФЕРОСПЛАВІВ”,  ТОВ “ПРОММАШ ЦЕНТР”,  ТОВ “АЛТЕРЕГО-ГРУП”, ПрАТ “СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН”, МЕТАЛУРГІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКИЙ СТАЛЕЛИВАРНИЙ ЗАВОД”, ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА.  Було експортовано такі товари: чорні метали, реактори ядерні, котли, машини, вироби з чорних металів, меблі, залізничні локомотиви, інші недорогоцінні метали, пластмаси, полімерні матеріали,  цукор і кондитерські вироби з цукру, прилади та апарати оптичні, фотографічні. Експорт товарів у 2020 році склав $2,34 млн.

Імпортерами області є: ТОВ “ІМПАП”, ТОВ “БАДМ”, ТОВ “МАСЛО ТРЕЙД”, ТОВ “ВЕНТА. ЛТД”, ТОВ “СЯЙВО”. Імпорт товарів у 2020 році склав $28,36 млн. Було імпортовано: папір та картон, фармацевтичну продукцію, палива мінеральні; нафта і продукти її перегонки, реактори ядерні, котли, машини, добрива, пластмаси, полімерні матеріали, прилади та апарати оптичні, фотографічні, алкогольні та безалкогольні напої та оцет, риба і ракоподібні, засоби наземного транспорту, крім залізничного.

Джерело: www.ucci.org.ua