Україна піднялася у світовому рейтингу процвітання

Україна посіла 92-ге місце у світовому рейтингу добробуту, складеному міжнародною аналітичною організацією Legatum Institute. Всього в рейтингу оцінювали 167 країн. У порівнянні з минулим роком Україна піднялася на чотири позиції. Про це повідомляється на сайті Legatum Institute.

У дослідженні йдеться, що на позицію України суттєво впливає війна на Донбасі, знижуючи показник безпеки країни (144-те місце за цією ознакою), і загалом усієї Східної Європи.

Окрім того, саме в Україні, порівнюючи з іншими східноєвропейськими країнами, гірша ситуація  в царині свободи зібрань та об’єднань (93-тє місце за цією ознакою).

«Над рівними правами для усіх релігійних течій також варто працювати, хоч показник толерантності й поліпшився», ─ повідомляє Legatum Institute.

Дослідники зазначають, що пандемія COVID-19 дуже позначилася на добробуті усіх країн у 2020 році. Проте світ загалом демонструє позитивну тенденцію до процвітання за останнє десятиліття.

«147 зі 167 країн, що входять до індексу, демонструють зростання показників процвітання за останнє десятиліття, створивши міцну основу для подолання поточної пандемії», – зазначають у Legatum Institute.

Перше місце в рейтингу посідає Данія, потім йде Норвегія та Швейцарія. Найгірші показники процвітання має Центральноафриканська республіка – 166-те місце та Південний Судан – останнє 167-ме місце.

Джерело: www.mind.ua