Україна-Польща: логістичні питання в умовах війни. Нові можливості, перспективи для співробітництва

Враховуючи ускладнення, викликані воєнним станом в Україні, більшість українських експортерів зіштовхнулись із проблемою пересування та рухом товарів, що практично призупинило роботу підприємців, а відтак негативно відзначилося на економіці нашої країни

З метою обговорення та покращення поточної ситуації, 15 червня о 13:00, відбудеться онлайн-конференція на тему: “Україна-Польща: логістичні питання в умовах війни. Нові можливості, перспективи для співробітництва”.

Співорганізатором заходу з Польскої сторони виступає Закордонне торговельне бюро у м. Києві Польської Агенції Інвестицій і Торгівлі разом з тим захід буде проходити під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні.

Учасниками конференції виступають представники урядових структур Польщі, Міністерство інфраструктури України, АТ «Українська залізниця», Комітет підприємців сфери автотранспорту та логістики при ТПП України, Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України, державні і приватні логістичних компаній Польщі.

Основні теми заплановані до обговорення: залізничний транспорт; автомобільний та водний транспорт.
Програма зустрічі передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найбільш актуальні питання та зміни, які відбулися під час воєнного періоду в логістичній сфері, можливості розширення та поглиблення співпраці з приватними та державними логістичними компаніями Польщі, запитання та відповіді українських експортерів.

Реєстрація
Контактні особи в ТПП України: Забашта Валерія (+38 050 366 4997, valeryz.2393@gmail.com, Анна Любима тел.: +38 095 546 6509, email: dept.ier@gmail.com).

Джерело: www.ucci.org.ua