Українська платформа Study.ua залучила кілька мільйонів доларів від JKR

Інвестгрупа JKR Investment Group вклала кілька мільйонів доларів в українську освітню платформу Study.ua.

Як повідомили у прес-службі інвестгрупи, інвестиції будуть спрямовані на розвиток міжнародного бізнесу компанії та підтримку подальшого масштабування в Україні.

Study.ua була заснована у 1999 році Олександром Бреслером. Компанія стала однією з найбільших освітніх агенцій в Україні, з 26 офісами в Києві та Одесі. Study.ua займається підготовкою школярів та студентів до вступу до шкіл та вузів, підбором навчального закладу та спеціальності, а також підготовкою до навчання за кордоном.

Study.ua також відкрила україномовну школу Neo Study Ukraine на Кіпрі, де перебуває понад 17 тис. українських біженців.

Освітня компанія планує відкривати ще представництва в інших країнах, щоб вимушені переселенці з України могли продовжити навчання за українською програмою, і далі вступати до міжнародних вишів.

За словами Олександра Гусєва, CEO & Co-founder JKR Investment Group, інвестгрупа намагатиметься допомогти Study.ua масштабуватися.

Завдяки інвестиціям JKR, з початком повномасштабної війни Study.ua реалізували декілька волонтерських проектів, наприклад, безкоштовну онлайн-школу для 25 000 українських дітей, а також дитячі та дорослі онлайн курси англійської мови.

Джерело: www.inventure.com.ua