Українські підприємці зможуть отримати допомогу на платформі Keep Going

Keep Going — перша допомога малому бізнесу, який наближає перемогу. 

Мета проєкту — надати імпульсне грошове й інформаційне підтримання власникам малого бізнесу, а також людям творчих професій, які залишилися в Україні, працюють надалі або шукають можливості повернутися до роботи. Інформаційний партнер — Дія.Бізнес.

Допомагаючи армії та постраждалим серед мирного населення, чимало підприємців зараз і самі потребують підтримання. Багато хто з них шукає можливості розпочати діяльність на новому місці, змінити спеціалізацію, знайти клієнтів усередині країни та на зовнішніх ринках.

На сайті платформи KeepGoing постраждалі через російське вторгнення команди до 50 осіб або сімейні бізнеси можуть розповісти про свій досвід роботи за воєнного часу та подати заявку на отримання інформаційної, грошової чи іншої допомоги.

Читачі також можуть допомогти малим підприємцям прямо: задонатити, придбати продукцію, замовити послуги чи поширити історію в соціальних мережах, щоб про неї дізналися більше людей.

Дізнатися деталі та прочитати історії підприємців, які працюють під час війни можна за посиланням https://www.keepgoing.com.ua/

Щоб дістати підтримання від фонду, підприємцям, які працюють в Україні, необхідно надіслати заявку, заповнивши форму за посиланням  https://form.keepgoing.com.ua/

Джерело: Дія.Бізнес