Український фонд стартапів оголошує відкритий набір UKRAINIAN WOMEN-LED STARTUPS

4-8 квітня 2022 року Український фонд стартапів (USF) спільно з Baltic Sandbox проведуть онлайн-івент UKRAINIAN WOMEN-LED STARTUPS, що об’єднає кращі українські стартапи, де ключові ролі відіграють жінки (як фаундерки чи як менеджмент).

В умовах, коли більшість чоловіків захищають країну зі зброєю в руках чи в ІТ армії – саме фаундери-жінки можуть підтримати економічний тил та реалізувати свої проєкти з допомогою наших партнерів.

Тож, Український фонд стартапів оголошує відкритий набір UKRAINIAN WOMEN-LED STARTUPS.

До участі запрошуються українські стартапи з MVP, котрі готові продовжувати розвивати свій продукт під грифом «з України» незалежно від тимчасового місцезнаходження, та які мають можливість пітчити англійською мовою в онлайн режимі.

Прийом заявок – до 31 березня.

Програма заходу також передбачає проведення дводенного інтенсивного онлайн-буткемпу від найкращих міжнародних та українських експертів, який спрямовано на підтримку стартапів в умовах воєнного часу (4-5 квітня), а також індивідуальне менторство та підготовку до пітчів (6-7 квітня).

Кращі відібрані стартапи отримають можливість 8 квітня публічно запітчити свій продукт широкій аудиторії міжнародних партнерів та інвестиційних фондів з усього світу та залучити фінансування для своїх проєктів.

Подати заявку можна тут.

Джерело: www.inventure.com.ua