Український розробник SaaS-сайтів та онлайн-меню Choice QR залучив €1,5 млн

SaaS-стартап Choice QR був запущений у 2021 році. Стартап розробляє SaaS-сайти та онлайн-меню для доставки, takeaway чи безконтактного замовлення у готельний номер, чи столик у закладі. За словами засновників, завдяки такому рішенню ресторани оптимізують витрати та збільшують свій виторг до 20%.

Ресторани можуть зареєструватися в системі стартапу та створити онлайн-меню безкоштовно, а потім компанія запропонує їм платну передплату на додаткові послуги. Choice QR працює в Чехії та Польщі та має клієнтів по всьому світу, включаючи США, Угорщину та Німеччину.

У жовтні 2021 року Choice QR провів pre-seed, за результатами якого зібрав 400 тис. євро. У нинішньому seed-раунді лід-інвестором став чеський венчурний фонд Presto Ventures за участю чеських Reflex Capital, J&T Ventures, Purple Ventures та британської Seedcamp.

Протягом наступних трьох років компанія планує приєднати до свого додатка 50 тисяч ресторанів. Зокрема стартап планує скласти конкуренцію французькому додатку для оплати в ресторанах Sunday.

Джерело: www.inventure.com.ua