Український виробник труб «Сентравіс» посилює експансію на міжнародних ринках

Нікопольський виробник труб «Сентравіс» продовжує зміцнювати свої позиції на світовому ринку. Компанії вдалося розширити географію поставок і збільшити свою присутність в таких країнах, як Австралія, Японія, Канада, а також в регіонах Близького Сходу і Латинської Америки.

У 2020 році «Сентравіс» почав поставляти пайпінг для трубної обв’язки та з’єднань на проєкт будівництва нової атомної електростанції Hinkley Point C в Великобританії. Також компанія уклала контракт на поставку труб для печей для британської Bousted International Heaters.

«Ми фокусуємося на виробництві високотехнологічної продукції, багато інвестуємо в нові розробки і наше R & D підрозділ, щоб на крок випереджати конкурентів і пропонувати нашим клієнтам найкращий товар», – повідомив генеральний директор «Сентравіс» Юрій Атанасов.

При виконанні проєктних замовлень «Сентравіс» впровадила ряд інноваційних рішень. Наприклад, технологи термічної обробки світлого відпалу мартенситних і мартенсито-феритних марок сталевих труб довжиною до 26 метрів, запустила на ринок нові продукти, які дозволяють знижувати вагу готового виробу на 40%, а це знижує викиди в атмосферу внаслідок меншого споживання палива.

Компанія як і раніше входить в ТОП-10 світових виробників безшовних нержавіючих труб з основним пулом клієнтів в атомній енергетиці, автомобілебудуванні та приладобудуванні.

Загальний обсяг виробництва «Сентравіс» за підсумками 10 місяців 2020 року склав 14,92 тис. тонн. Це на 13% менше, ніж за підсумками аналогічного періоду минулого року. Тим часом темпи виробництва компанії випереджають середні темпи по галузі.

Довідково:

«Сентравіс» – один з найбільших світових виробників безшовних нержавіючих труб. Компанія заснована в 2000 році. Виробничі потужності розташовані в м. Нікополь (Дніпропетровська область). «Сентравіс» входить в ТОП-10 світових гравців, поставляє продукцію Thyssenkrupp, BMW, Alstom, linde, Samsung, Volkswagen і іншим компаніям. На підприємстві працює понад 1 400 співробітників.

Джерело: www.metallurgprom.org