Успішна історія бізнесу: бджоляр з Луганської області відновив свою справу на Дніпропетровщині

Підприємець з Сєвєродонецька Роман Бурджанадзе взяв участь в урядовому проєкті «єРобота». Він один із перших, хто скористався програмою та вже отримав позитивне рішення від Державного центру зайнятості та кошти на рахунок.

Роман 5️ років займався бджільництвом, мав власну пасіку, понад 200 вуликів та найманих робітників. Чоловік захоплювався своєю справою та мав плани на майбутнє.

На жаль, війна похитнула і плани, і стабільний бізнес. Роману довелося разом з сім’єю вимушено переїхати до селища Булахівка Павлоградського району.

Маючи досвід підприємницької діяльності, чоловік ретельно пропрацював бізнес-план та успішно захистив його перед комісією обласного центру зайнятості й отримав позитивне рішення від Державного центру зайнятості.

Як зазначає Роман, грантові кошти він витратить на закупівлю ста вуликів, сировини та необхідного обладнання.

«Отриманий грант допоможе мені відновити мою підприємницьку діяльність, надати робочі місця людям та сплачувати податки. Я дуже радий, що попри воєнний час, держава всіляко підтримує та допомагає розвитку бізнесу. В планах – рухатись тільки вперед та розвивати свою справу», – наголошує пане Роман.

Історії успіху переможців за програмою «Власна справа» в рамках проєкту «єРобота» доводять, що навіть під час війни можливо відкрити власну справу, розвиватися та налагоджувати бізнес, адже головне – це наполегливість та любов до своєї справи.

Джерело: www.oblrada.dp.gov.ua