В Іспанії працюють над створенням українських навчальних матеріалів для українських учнів та шукають мовних асистентів

Міністерство освіти та професійної підготовки Іспанії оголосило спеціальний конкурс для відбору до 200 мовних помічників, які володіють українською і надаватимуть освітню підтримку українським учням, що перемістилися в Іспанію внаслідок російського вторгнення.

Асистентами з української мови можуть бути громадяни України, Іспанії або громадяни інших країн Європейського Союзу, які мають вищу освіту або є студентами вищих навчальних закладів (другого курсу чи еквіваленту, або мають освіту, яка відповідає вимогам викладання, а також можуть надати психологічну чи соціальну підтримку).

Про це повідомляється на офіційному сайті відомства.

Спеціальна програма співпраці є частиною іспанського плану надання комплексної освітньої допомоги переміщеним українським учням, запровадженого Урядом у березні цього року разом з автономними громадами. План передбачає створення навчальних матеріалів українською та іспанською мовами, тимчасове приймання вчителів з України, впорядкування процедур сертифікування та акредитації. 

Нагадаємо, міністри освіти України та Словенії обговорили можливості забезпечення доступу до української системи освіти дітям, які виїхали за кордон.

Джерело: www.mon.gov.ua