В Україні буде створено офіс FAO

Кабінет міністрів погодив підписання Угоди між українським урядом і Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (FAO/ФАО) про створення в нашій Україні Проєктного офісу і надання технічної та гуманітарної допомоги державі. Про це 27 вересня повідомила пресслужба Міністерства економіки України.

«Україна давно та плідно співпрацює з ФАО – організацією, місією якої є боротьба з голодом у всьому світі. Однак через війну, розв’язану Росією, допомога потрібна вже нам. ФАО надає її, зокрема, реалізуючи спільно з урядами країн-партнерів програми підтримки українських аграріїв», – зазначила перший віцепрем’єр-міністр – міністр економіки України Юлія Свириденко.

Вона зазначила, що ухвалення угоди та створення в Україні офісу ФАО дозволить підняти співробітництво на значно вищий рівень.

«Очікуємо більш тісної координації в питаннях зернового експорту. Україна й надалі допомагатиме країнам, де гостро стоїть питання продовольства. У перспективі співробітництво сприятиме зростанню українського експорту та досягненню нашої мети – створенню експортоорієнтованої економіки з високою доданою вартістю», – додала Ю.Свириденко.

Джерело: https://www.apk-inform.com/uk