Вебінар GoIsrael «Зона вільної торгівлі України з Ізраїлем: нові можливості і перспективи для бізнесу»

1 січня 2021 року набрала чинності Угода про вільну торгівлю між Україною та Державою Ізраїль. У зв’язку з цим, Рада експортерів та інвесторів при МЗС України, Посольство України в Державі Ізраїль та Офіс з Просування Експорту організовують вебінар GoIsrael: “Зона вільної торгівлі України з Ізраїлем: нові можливості й перспективи для бізнесу” щодо перспектив Угоди для українських експортерів на ринку Ізраїлю.

Вебінар відбудеться 23 лютого 2021 року.

Для того, щоб зробити захід максимально корисним для українських експортерів, просимо зацікавлених в експорті до Ізраїлю українських підприємців взяти участь в онлайн-опитуванні та поставити питання, відповідь на які хотіли б отримати під час вебінару.

Пройти опитування можна за посиланням до 26 січня 2021 року.

Ізраїль – один з найпотужніших імпортерів у світі та перша країна Близькосхідного регіону, з якою Україна підписала Угоду про зону вільної торгівлі. Потенціал купівельної спроможності ізраїльського населення дозволить диверсифікувати та розвинути український експорт та стане стимулом для МСП, бо бізнес в Ізраїлі побудований на малих підприємствах, які стануть потенційними  партнерами українських виробників.

В рамках Угоди для низки сільськогосподарських та промислових товарів будуть скасовані або знижені імпортні мита вже з початку 2021 року, для низки інших – поступово протягом наступних 3-5-7 років.

Джерело: Офіс з Просування Експорту