Конкурс проектних ідей у сфері сталого розвитку у Дніпропетровському регіоні

Спільний проект Уряду Швеції та Програми розвитку ООН «Посилене партнерство для сталого розвитку» оголошує конкурс проектних ідей у сфері сталого розвитку.

У рамках Проекту планується підтримати багатосторонні партнерства між:

 • органами влади або органами місцевого самоврядування;
 • навчальними закладами;
 • підприємствами;
 • громадськими організаціями;
 • неприбутковими недержавними організаціями або установами.

В складі партнерства мають бути представлені щонайменше два сектори з трьох можливих (влада, бізнес та громадські організації), в тому числі, як мінімум одна неприбуткова недержавна організація або установа.

Розмір гранту, що може бути наданий у рамках реалізації Проекту для втілення запропонованої ідеї складатиме від $20 до $50 тис. Співфінансування від заявника та його партнерів повинно складати не менше 50% від загального бюджету проекту і виражатися у фінансовому еквіваленті.

Реалізація усіх заходів запропонованих партнерських проектів повинна бути завершена не пізніше травня 2020 року.

Пріоритетні напрямки підтримки:

 • стала мобільність**;
 • підвищення енергоефективності;
 • ефективне управління відходами;
 • стимулювання місцевого економічного розвитку.

Завдання проекту:

 • побудувати функціональні партнерські платформи для ініціювання та реалізації процесів сталого розвитку;
 • підтримати на місцевому рівні ініціативи, спрямовані на комплексне вирішення актуальних проблем, з урахуванням комплексного підходу до сталого розвитку та сильного інституційного співробітництва за взірцем концепції SymbioCity*.

Очікувані результати.

В рамках проекту буде підтримано і впроваджено п’ять найбільш цікавих та перспективних ініціатив, спрямованих на розв’язання проблем сталого розвитку та розроблених в багатосторонньому партнерстві.

Документи на участь у конкурсі:

Крайній термін подання проектної пропозиції (ідеї) – 31 травня 2019 р. до 18:00.

Ознайомитись з повною інформацію щодо умов та правил участі в конкурсі можливо за посиланням .

Довідково:

*SimbioCity – підхід до просування сталого розвитку на місцевому рівні, який було розроблено і вперше запроваджено Урядом Швеції. SimbioCity розглядає міські та сільські громади як живі системи, шукаючи можливості поєднати різні елементи життєдіяльності суспільства (харчування, транспорт, енергетика, відходи) у замкнений цикл, попередити виснаження земельних та природних ресурсів.

**Стала мобільність – це мобільність відповідно до принципів сталого розвитку. Стала мобільність включає надання послуг та створення інфраструктури для переміщення людей і товарів. Це включає ефективні й екологічні транспортні системи. Транспорт сприяє розвитку територій, об’єднує  людей та місцеві громади з рештою світу, формує ринки і полегшує торгівлю.