24 січня 2019 року у міськвиконкомі м. Кривий Ріг відбувся круглий стіл на тему інвестиційної конкурентоздатності міста задля налагодження діалогу та розширення співпраці між представниками міської влади, бізнесу та експертів, які спеціалізуються на питаннях залучення інвестицій, а саме: Ukraine Investment Promotion Office, проект «Партнерства для розвитку міст» (ПРОМІС), Дніпропетровське регіональне інвестиційне агентство (DІА) та Інститут розвитку міста Кривого Рогу.

Під час свого виступу Криворізький міський голова Юрій Вілкул, зазначив, що для великого промислового міста, яким є  Кривий Ріг, одним із актуальних питань стоїть розвиток міста: «м. Кривий Ріг – це найбільший промисловий центр нашої держави. І важливо, що доля інвестицій м. Кривий Ріг в структурі Дніпропетровської області складає 35 %». Для інвесторів, м. Кривий Ріг розробило чимало інвестиційних проектів та пропозицій, які розміщені в «Путівнику інвестора»  та Інвестиційному паспорті Дніпропетровської області. Робота у цьому напрямку продовжується: «Безумовно ми передбачаємо пільги для інвесторів, надання сприятливих умов та інші пропозиції для нашої подальшої плідної співпраці», – підкреслив Юрій Вілкул.

Про актуальні напрямки інвестування, співпрацю з місцевим інвестором та необхідність інвестицій з боку міста у промислові територій, такі як ІП «Кривбас», в транспортну та інженерну інфраструктури, розповів заступник директора DIA Алім Молодан: «Під час розбудови ІП, постійно виникає питання, що повинно з’явитися першим: потенційний інвестор, під якого ініціатор формує інфраструктуру або створення ініціатором інфраструктури для залучення потенційного інвестора. Відсутність саме інфраструктури, створило умови за яких десятки ІП України не функціонують. В той же час, м. Кривий Ріг розглядає шляхи створення інфраструктури, в тому числі за рахунок місцевого бюджету та Державного фонду регіонального розвитку».

Представник у Східній Україні UkraineInvestment,  Олексій Іванченко відзначив державну політику підтримки інвестицій та зауважив: «Найбільш готовою ділянкою під інвестування – є індустріальний парк. Дуже добре що у м. Кривому Розі вже є зареєстрований ІП. Ми будемо робити все можливе для того щоб заповнити цю промислову територію як іноземними компаніями так і українськими».

Присутні компанії інвестори: ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», МЕТІНВЕСТ, ТОВ «Полстар», Black Iron та ПрАТ «Надєжда», зауважили свою зацікавленість інвестувати в регіон . Зокрема компанія Black Iron продовжує реалізацію проекту зі створення гірничозбагачуваного комбінату, ТОВ «Полстар» розглядає створення нових виробничих потужностей.

Серед ініціатив компаній інвесторів, зокрема МЕТІНВЕСТ, була висловлена пропозиція провести конференцію для потенційних підрядників та аутсорсерів, чим сформувати додаткові умови розвитку МСБ в регіон.