Учасники Міжнародного Трейд-клубу оцінюють потенціал Дніпропетровщини

22 березня 2018 року у Дніпропетровській торгово-промисловій палаті пройшла зустріч учасників Міжнародного Трейд-клубу з керівництвом та бізнесом регіону.

Клуб існує вже понад 25 років. Він об’єднує радників з торгово-економічних питань посольств різних країн, представників міжнародних організацій, а його метою є інформування іноземних дипломатів про економічний потенціал України, у тому числі – і Дніпропетровщини. Результат роботи – покращення іміджу та залучення нових інвестицій. Цьогоріч на засіданні були присутні співробітники, відповідальні за торгово-економічну співпрацю з Україною, посольств Китаю, Угорщини, Румунії, Канади, Норвегії, Словаччини, Аргентини, Малайзії, Бельгії, Іспанії, Азербайджану, Грузії, Польщі, Болгарії, Фінляндії, а також Представництва Європейського Союзу в Україні.

«Засідання міжнародного Трейд-клубу у Дніпрі проходить вже вшосте. Це, перш за все, спілкування не за ради спілкування, а встановлення відповідних ділових контактів і обмін пропозиціями як з нашого боку, так і з боку представників торговельно-економічних місій, котрі представляють ті країни, які є потенціальними та перспективними партнерами регіону. І ми маємо надію на те, що результатом роботи Трейд-клубу стануть поліпшенням міжнародного іміджу області та України в цілому, позитивна динаміка зростання зовнішньоторговельного обороту регіонів, збільшення надходження іноземних інвестицій, створення спільних підприємств та відкриття представництв іноземних компаній», – сказала директор DIA Валентина Затишняк.