В Україні створено Офіс залучення та підтримки інвестицій

Новостворений Офіс залучення та підтримки інвестицій України слугуватиме механізмом вирішення проблем бізнесу та здійснення усієї організаційної роботи щодо нових інвестиційних проектів. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час презентації створення Офісу залучення та підтримки інвестицій України на засіданні Уряду у середу.

„Я би хотів, щоби по кожній області був визначений чіткий індикатор щодо бізнес-проектів за 5-10 позиціями. Там, де „зелений”, – ситуація нормальна, інвестор працює нормально. Як тільки ми маємо інформацію, що десь проблеми з податковою, контролюючими структурами, ми маємо одразу йти на допомогу, щоб зняти усі ці питання, навіть щоб інвестор цього не помічав. Це наше завдання, і завдання робити проекти „під ключ”: є інвестиція, хочеш побудувати завод, підприємства – ми усю організаційну роботу, пов’язану з державою, зробимо за тебе. Будь тільки успішним, роби свою справу”, – зазначив Володимир Гройсман.

Голова Уряду зазначив, що ініціював створення Офісу залучення та підтримки інвестицій України з метою формування якісного механізму входження і супроводження інвестицій у країні.

Володимир Гройсман висловив переконання, що завдання залучення додаткових ресурсів в українську економіку є абсолютно досяжним.

Залучення інвестицій залежить від Уряду та влади на місцях, підкреслив він. У цьому контексті Голова Уряду закликав представників влади усвідомити важливість їхньої роботи, структур та спонукати усіх на обслуговування бізнесу.

„Ми маємо працювати на економіку і на тих, хто робить економіку. Я готовий 24 години на добу працювати на тих, хто інвестує в Україні, хто створює робочі місця і національний продукт”, – наголосив він.

Володимир Гройсман зазначив, що запропонує Директору Офісу залучення та підтримки інвестицій України Данилу Білаку отримати статус радника Прем’єр-міністра.

Він подякував Першому заступнику Міністра фінансів Оксані Маркаровій, яка здійснювала формування Офісу та його команди, а також Western NIS Enterprise Fund за підтримку та фінансування у створенні і роботі Офісу. Він відзначив, що Фонд провів „блискучий”, незаангажований конкурс щодо пошуку менеджменту Офісу.

„Єдине завдання, щоби ми почали дуже швидко набирати обертів і робили якісно свою справу”, – зазначив Володимир Гройсман.

 

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/