Новостворений Офіс залучення та підтримки інвестицій України слугуватиме механізмом вирішення проблем бізнесу та здійснення усієї організаційної роботи щодо нових інвестиційних проектів. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час презентації створення Офісу залучення та підтримки інвестицій України на засіданні Уряду у середу.

„Я би хотів, щоби по кожній області був визначений чіткий індикатор щодо бізнес-проектів за 5-10 позиціями. Там, де „зелений”, – ситуація нормальна, інвестор працює нормально. Як тільки ми маємо інформацію, що десь проблеми з податковою, контролюючими структурами, ми маємо одразу йти на допомогу, щоб зняти усі ці питання, навіть щоб інвестор цього не помічав. Це наше завдання, і завдання робити проекти „під ключ”: є інвестиція, хочеш побудувати завод, підприємства – ми усю організаційну роботу, пов’язану з державою, зробимо за тебе. Будь тільки успішним, роби свою справу”, – зазначив Володимир Гройсман.

Голова Уряду зазначив, що ініціював створення Офісу залучення та підтримки інвестицій України з метою формування якісного механізму входження і супроводження інвестицій у країні.

Володимир Гройсман висловив переконання, що завдання залучення додаткових ресурсів в українську економіку є абсолютно досяжним.

Залучення інвестицій залежить від Уряду та влади на місцях, підкреслив він. У цьому контексті Голова Уряду закликав представників влади усвідомити важливість їхньої роботи, структур та спонукати усіх на обслуговування бізнесу.

„Ми маємо працювати на економіку і на тих, хто робить економіку. Я готовий 24 години на добу працювати на тих, хто інвестує в Україні, хто створює робочі місця і національний продукт”, – наголосив він.

Володимир Гройсман зазначив, що запропонує Директору Офісу залучення та підтримки інвестицій України Данилу Білаку отримати статус радника Прем’єр-міністра.

Він подякував Першому заступнику Міністра фінансів Оксані Маркаровій, яка здійснювала формування Офісу та його команди, а також Western NIS Enterprise Fund за підтримку та фінансування у створенні і роботі Офісу. Він відзначив, що Фонд провів „блискучий”, незаангажований конкурс щодо пошуку менеджменту Офісу.

„Єдине завдання, щоби ми почали дуже швидко набирати обертів і робили якісно свою справу”, – зазначив Володимир Гройсман.

 

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/