Ведення бізнесу
Компанія «Сентравіс» виготовить 75 т безшовних труб для американської електростанції Alabama Power, розташованої поблизу Вілсонвілля (штат Алабама). Про це йдеться у пресрелізі компанії.
Термін виконання угоди – третій квартал 2023 року. Труби використовуватимуть для бойлера на електростанції. Про поставку домовився американський офіс «Сентравіс».
Електростанцію Alabama Power побудували в 1960-х роках, після чого відбулося кілька етапів модернізації. Останніми роками електростанція нарощує потужності для виробництва електроенергії з природного газу. Загальна потужність об’єкту становить понад 1,8 ГВт.
«Подібні замовлення для нас – це досягнення та виклик одночасно. Ми розуміємо рівень відповідальності й водночас задоволені, що зуміли переконати в перевагах нашого продукту на такому конкурентному ринку, як американський», – зауважив представник американського офісу «Сентравіс» Дмитро Киселенко.
«Сентравіс» входить до десятки найбільших виробників безшовних нержавіючих труб у світі та експортує продукцію в понад 70 країн. У деяких з них, зокрема в Німеччині, Італії, Польщі, Швейцарії, ОАЕ та США, українське підприємство має власні офіси з продажів. Вагома частка експорту поставляється на американський ринок, «Сентравіс» співпрацює з General Motors, NASA та іншими компаніями.
Попри непросту ситуацію в Україні та місті Нікополі, компанія зберегла команду, клієнтів та виробництво. За підсумками січня-листопада 2022 року «Сентравіс» виробив 10,6 тис. т безшовних труб і продовжує допомагати тилу та фронту під час повномасштабної російської агресії.
Нагадаємо, що за підсумками січня-жовтня 2022 року «Сентравіс» перерахував до бюджетів усіх рівнів понад 230 млн грн податків та зборів. Найбільше коштів надійшло на рахунок позабюджетних фондів – майже 172 млн грн. На 41,7 млн грн було поповнено місцевий бюджет та на 16,8 млн грн – державний бюджет.
У січні «Сентравіс» повідомив, що завершує роботи з відкриття нового виробничого майданчика в Ужгороді. Нове підприємство на заході України вироблятиме трубки для паливних систем автомобілів. До роботи планують залучити близько 100 працівників. Завдяки новій автоматизованій лінії у виробництві братиме участь мінімальна кількість людей.
Джерело: www.gmk.center