Ведення бізнесу
Небайдужих українців, чия діяльність не пов’язана зі сферою науки та інновацій, запрошують взяти участь в онлайн-семінарі щодо визначення пріоритетів досліджень заради відновлення та стійкості України, який відбудеться 27 травня 2025 року з 15:00 до 19:00.
Захід проводиться в рамках проєкту Horizon Europe LUKE, що фінансується ЄС.
На семінарі ви зможете поділитись своїми думками щодо напрямів наукових досліджень, які будуть корисними для суспільства та сприятимуть відновленню України.
Як взяти участь?
Для подання заявки на участь необхідно заповнити онлайн-форму за посиланням: форма реєстрації.
Організатори просять надати деяку персональну інформацію, щоб із допомогою випадкового відбору сформувати групу учасників семінару різноманітну за регіоном, освітою, віком та статтю.
Повідомлення про відбір для участі в семінарі ви отримаєте не пізніше 20 травня 2025 року.
За участь у заході відібрані учасники отримають винагороду у розмірі 20 євро (в гривневому еквіваленті).
Для участі вам знадобиться комп’ютер із надійним підключенням до Інтернету (бажано також мати гарнітуру для зручного спілкування).
Чому важлива ваша участь?
Семінар є частиною проєкту ЄС, у межах якого організації, що фінансують дослідження, співпрацюють над підготовкою конкурсу дослідницьких проєктів в Україні. Ви зможете вплинути на формування тематичних напрямів конкурсу дослідницьких проєктів. Найкращі проєкти отримають фінансування та сприятимуть відновленню та розвитку України.
Якщо вас виберуть для участі в онлайн-семінарі, ви отримаєте інформацію про кілька напрямів досліджень, які розглядаються для фінансування у межах конкурсу (наприклад, сільське господарство, енергетика тощо). Разом з іншими учасниками ви зможете обговорити свої очікування, сподівання та застереження щодо цих напрямів. Це допоможе нам уточнити їх відповідно до ваших побажань і очікувань.
Більш детальну інформацію про проект та партнерів, що беруть у ньому участь ви можете знайти за посиланням.
Семінар організований в рамках проєкту ЄС «Приєднання України до Європейського дослідницького простору – платформа спільного фінансування та розбудови потенціалу для посилення науково-дослідницької та інноваційної співпраці (LUKE)».