ALFA Smart Agro спільно з банківськими установами реалізує кредитні програми для агарних підприємств

З метою формування доступних механізмів фінансування аграрних підприємств, компанія ALFA Smart Agro, спільно с банківськими установами, розробила доступну партнерську програму для придбання засобів захисту рослин (ЗЗР) та мікродобрив.

Отримати пільгове фінансування може кожне господарство, що має в обробітку від 300 га землі та досвід роботи в аграрній галузі від 2 років.

Кредитування ЗЗР та мікродобрив від ALFA Smart Agro передбачає наступні умови:

  • під заставу — під 0,01% річних у гривні в перші 5 місяців, починаючи з 6 місяця — 13,5%;
  • без застави — під 2% річних у гривні в перші 5 місяців, починаючи з 6 місяця — 15,5%.

Процедура оформлення кредиту займає до 7-ми робочих днів.

Партнерська програма  ALFA Smart Agro реалізуються спільно з банками  «Банк Кредит Дніпро», «ОТП-Банк», «ПроКредит Банк», «Альфа-Банк Україна», «Райффайзен Банк Аваль» та «Агропросперіс Банк».

Довідка: ALFA Smart Agro — провідний український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив, входить до топ-5 лідерів ринку України. У портфелі компанії представлені 75 продуктів — інноваційних рішень, які вирізняються високою ефективністю та повністю відповідають концепції розумної агрономії. Велика кількість препаратів, створених ALFA Smart Agro, не має аналогів в Україні. Розробка, виробництво і контроль якості продукції ALFA Smart Agro відбуваються в повній відповідності до світових стандартів.

Джерело: https://agravery.com