ArcelorMittal інвестує майже $1 мільярд в екомодернізацію виробництва в Кривому Розі

Компанія ArcelorMittal розпочне в Україні інвестиційну програму “Сталевий мільярд”, що передбачає інвестицію обсягом майже в $1 млрд в екомодернізацію виробництва сталі у Кривому Розі. Про це йшлося під час зустрічі президента Володимира Зеленського з головою ради директорів компанії Лакшмі Мітталом.

Сторони також обговорили розвиток “зеленої” металургії та збільшення інвестицій в Україну, з урахуванням екологічних характеристик відповідно до світових стандартів.

Президент наголосив на необхідності впровадження новітніх сталеплавильних технологій, які знизять негативний вплив промисловості на довкілля.

“Інвестиції в українську економіку та екологію — це позитивний сигнал для всіх інвесторів, яким ми будемо надавати всебічну підтримку”, — зазначив Володимир Зеленський.

Також він вказав про необхідність якнайшвидшого завершення модернізації коксохімічного, агломераційного та доменного виробництва, які є найбільшими забруднювачами. Компанія підтвердила готовність завершення цієї програми до кінця 2023 року.

Джерело: www.president.gov.ua