Аргентина відкрила ринок для українських виробників молока та молочних продуктів

Selection of dairy products on rustic wood bacground, copy space

Українські виробники молока та молочних продуктів отримали можливість експортувати свою продукцію до Аргентини. Посольство України в Буенос-Айресі отримало відповідну офіційну ноту про відкриття ринку для українських продуктів від аргентинського зовнішньополітичного відомства.

Для налагодження експорту до Аргентини українські виробники молока та молочних продуктів великої рогатої худоби і буйволів мають пройти акредитацію при Національній службі здоров’я тварин та якості харчових продуктів Аргентини (SENASA). Аргентинська сторона дозволила в умовах пандемії COVID-19 проводити акредитацію виробничих потужностей українських підприємств дистанційно, з подальшою фізичною інспекцією виробництв після нормалізації епідемічної ситуації та відновлення міжнародного авіасполучення.

За словами голови Держпродспоживслужби Владислави Магалецької, відкриття ринку Аргентини для українського молока та молочних продуктів є важливим кроком в напрямку посилення торговельних зв’язків між країнами:

«Ми вже працюємо з Аргентиною: погоджено форму ветеринарного сертифіката для експорту до Аргентини колагену та желатину, виготовленого зі шкір жуйних тварин. Натомість з Аргентини до України імпортується м’ясо птиці, риба та морепродукти, свіже м’ясо свійської великої рогатої худоби. Відкриття ринку для експорту молока та молочних продуктів дозволить розширити нашу співпрацю та створити нові можливості для українських виробників».

Нагадаємо, що на території Перещепинської громади діє Перещепинський молочний цех, який належить ПАТ «Комбінат «Придніпровський». Підприємство входить в 5 найсильніших виробників молокопродуктів в Україні. Щодня переробляється понад 250 т молока та випускає продукцію під ТМ «Злагода» та «Любимчик». Детальніше з усіма пропозиціями громади запрошуємо ознайомитись в Інвестиційному профілі ТГ за посиланням

А Покровська селищна громада є лідером з впровадження молочних кооперативів та міжнародного досвіду. На її території діють сільськогосподарські кооперативи «Молочарське» і «Добробут Андріївки», які створено за фінансової підтримки уряду Канади, компанії «Danone» та Heifer International, у співпраці з Канадською неурядовою організацією SOCODEVI.Детальніше з пропозиціями громади запрошуємо ознайомитись в Інвестиційному профілі ТГ за посиланням

Джерело: www.export.gov.ua