Безкоштовна програма розвитку інноваційних рішень у сфері Agri Food

Radar Tech за підтримки EIT Food (найбільшою та найдинамічнішою спільнотою  харчових інновацій у світі), запустили програму розвитку інноваційних стартапів у сфері Agri Food – Agri Food Startup Bootcamp.

Agri Food Startup Bootcamp — програма підтримки стартапів у сфері Agri Food для українців, які бажають вивести свої проєкти на новий рівень. Завдяки участі у програмі учасники матимуть можливість удосконалити свої рішення з експертами, посилити бізнес-складову, знайти клієнтів, ознайомитися з  можливостями виходу на міжнародних ринки та способами залучення фінансування.

Програма складається з двох блоків: 3-х онлайн воркшопів від першокласних експертів з бізнесу та технологій та офлайн meetup та нетворкінгу з представниками великого бізнесу, ключовим гравцям ринку та експертами, на якому я учасників буде можливість представити своє рішення та познайомитися з потенційними партнерами та клієнтами.

До участі у програмі запрошуються інноваційні та технологічні стартапи з командою від 2 осіб, з рішеннями в Agri Food (агро, харчова та продовольча сфера), які хочуть прокачати свій продукт та презентувати його потенційним партнерам.

Дізнатися більше та подати заявку на участь можна до 7 грудня включно на сайті.

Для детальної інформації звертайтеся: mromanova@radartech.com.ua / info@radartech.com.ua  – Марія Романова, CEO Radar Tech та керуюча програмою Agri Food Startup Awareness

Джерело: www.prostir.ua