В режимі 24/7 бізнес регіону працює на підтримку харчової безпеки нашого регіону.

Так, корпорація «АГРО-ОВЕН» вже спрямувала 20 тонн курячої продукції, понад 5 тонн картоплі та 17 тонн цибулі благодійної допомоги ЗСУ, військовим частинам, підрозділам територіальної оборони нашого регіону, волонтерам.

 «І, безперечно, з першого дня військової агресії Російської Федерації проти України, ТОВ «АГРО-ОВЕН» забезпечує продовольчу безпеку Дніпропетровської області та суміжних областей, щоб кожен українець міг купити продукти харчування», – розповів президент підприємства Віктор Заворотній.

А підприємство KSG Agro передало понад 10 тонн свинини для потреб ЗСУ та медустанов Дніпропетровщини.

«Ми отримали листа, в якому голова ради директорів компанії Сергій Касьянов разом з обласним депутатом Нікітою Касьяновим повідомили про готовність регулярно постачати свинину для потреб Збройних сил України. В області нині є все необхідне, дефіциту продуктів, ліків, предметів першої необхідності немає. Але будь-яка підтримка наших захисників важлива», – розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Як повідомляють на підприємстві, завдяки тому, що розташування свинокомплексу та переробних потужностей холдингу не знаходиться в зоні бойових дій, підприємство продовжує переробляти м’ясо, відправляючи його для потреб армії та в торговельні мережі.

«Агрохолдинг готовий постачати свинину військовим і до шпиталів у розмірі 5 тонн на тиждень, роблячи свій внесок в оборону України», — повідомив голова ради директорів Сергій Касьянов.

Підприємство також продовжує практику надання продуктових наборів соціально незахищеним верствам населення, сім’ям захисників України, що воюють на фронті.

Джерело: www.facebook.com/dniprorada