Бізнес-партнерство Німеччини та Дніпропетровщини

12 червня 2019 року у м. Дніпро відбудеться зустріч з представниками німецької бізнес делегації, яка спрямована на розбудову контактів між німецькими та українськими підприємцями, розвиток взаємовигідного співробітництва, а також налагодження ділового партнерства.

Формат заходу передбачає попередню презентацію німецьких підприємств та двохсторонні переговори в форматі B2B.

В складі німецької бізнес делегації будуть представлені керівники 5 підприємств регіону Саксонія – Ангальт, в сфері: машинобудування, металургія, енергетика, будівництво.

Вид можливої кооперації з німецькими партнерами: постачання, придбання, виробництво, консультування, а також співробітництво між фірмами, обмін співробітниками, залучення учнів професійного навчання та кваліфікованих співробітників.

Запрошуємо підприємства Дніпропетровщини приєднатися до бізнес-зустрічі та прийняти участь у двохсторонніх переговорах в форматі B2B, а також презентувати свої проекти та знайти бізнес-партнерів.

Участь у форумі безкоштовна, реєстрація за посиланням.

Місце проведення: Дніпропетровська торгово-промислова палата, вул. Шевченка, 4, м. Дніпро.

Початок зустрічі о 9:30, регламент – 3 години.

Довідки та консультації за тел. (056)374-94-12 (10), e-mail: bco@dcci.org.ua, Євгенія Бойко, українсько-німецьке коопераційне бюро Дніпропетровської торгово-промислової палати.

Джерело: www.cci.dp.ua