Чеський концерн Witkowitz, який спеціалізується на виготовленні машинобудівного обладнання, планує інвестувати у ПІВДЕНМАШ мінімально €50 млн для створення на його базі нових виробничих потужностей.

Основним завданням співробітництва є розбудова нових проєктів з реконструкції залізничних дизельних двигунів та виробництва водневих двигунів. Орієнтовний запуск виробництва планують на кінець 2020 року. До цього часу буде створено три окремі виробничі зони: цех з ремонту колісних пар з обсягом інвестиції до €10 млн, цех з ремонту вагонів з обсягом до €2 млн і цех з ремонту локомотивів – до €10 млн. Крім цього, планується формування торговельного майданчика авторизованого дилера концерну Witkowitz.

Проєкт передбачає довгострокове співробітництво, в результаті якого буде створено авторизовані сервісні центри з обслуговування локомотивів та дизельних двигунів, а також центр з капітального ремонту вагонів та колісних пар. У подальших планах – завод з виробництва устаткування для виготовлення водню і центр з переобладнання локомотивів.

Співробітництво з концерном Witkowitz має стати черговим кроком на шляху пошуку нових можливостей завантажити виробництво, розширити географію виробничої кооперації та отримати доступ на нові для підприємства ринки. ПІВДЕНМАШ активно працює в цьому напрямі, оскільки ситуація із завантаженням виробництва ще далека від бажаної.

Witkowitz – один з найпотужніших машинобудівних заводів Центральної Європи. Він був заснований у XIX столітті та на сьогодні є всесвітньо відомим брендом з інноваційними технологічними рішеннями.

Джерело: yuzhmash.com