Інкубатор Demium Ukraine планує інвестувати по €100 000 у 25 стартапів з Ukrainian Startup Fund. Мова йде про компанії, які отримали запрошення на pre-seed та seed, але через війну не змогли вийти на PitchDay та отримати фінансування.

Кожен стартап, який долучиться до fasttrack-програми Demium Ukraine, отримає:

  • аналіз проєкту та індивідуальне менторство від міжнародних експертів;
  • безкоштовний офіс у будь-якому з хабів: Україна, Польща, Іспанія чи Португалія;
  • знижки або безкоштовний доступ до сервісів (Google Workspace, Notion тощо);
  • прискорену процедуру підготовки до зустрічі з фондом та можливість отримати інвестиції у розмірі €100К.

«Наразі декілька стартапів вже проходять нашу fasttrack-програму, адже наша мета — це найшвидше навчання та інвестиції в Україні. Однак, вільні слоти все ще є», — кажуть в Demium Ukraine.

Зареєструватись можна за посиланням.

Довідково:

Demium — міжнародний європейський стартап-інкубатор з власним венсурним фондом у €50M. Це одін з найбільш активних венчурних фондів Європи, що вже проінвестував у такі українські стартапи як: Recoshelf, elKYC, DrugCard, Beholder та Clean Drops.

Demium — компанія-інвестор в таланти, заснована 2013-го року у Валенсії. Її ціллю є підтримка найкращих професіоналів у реалізації їх успішних проєктів з виключно цифровою та технологічною складовою.

Компанія представлена у п’яти країнах: Іспанії, Португалії, Греції, Україні та Польщі.

Фонд Demium було запущено у червні 2020 року для того, щоб інвестувати на ранніх стадіях та супроводжувати компанії протягом всього процесу закріплення на ринку. Наразі сумарні інвестиції у розмірі €9,96 млн вже отримали 98 компаній, 72 з яких – у 2021 році. Окрім того, Demium продовжує інвестувати у стартапи Центральної та Східної Європи, зокрема й України. В планах – запуск окремого CEE фонду.

Джерело: www.ain.ua