ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» – одне з найбільших підприємств гірничо-металургійного комплексу України, спеціалізується на виробництві чавуну, сталі, прокату та забезпечує робочі місця 9,5 тис. осіб. Щомісячно меткомбінат перераховує податки і збори, наповнюючи бюджет м. Камʼянське майже на 40%.

У 2018 році ДМК збільшив виплавку сталі на 77%, до 2,413 млн тонн, а за підсумками першого півріччя поточного року на меткомбінаті вироблено 1,359 млн тонн металу. Заробітна плата працівників ДМК за підсумками минулого року зросла на 58%, а з 1 квітня 2019 року була підвищена ще на 20%.

ДМК у 2018 році інвестував у природоохоронні проекти понад $ 13 млн, зокрема «Капітальний ремонт з модернізацією газоочистки конвертера № 1 та № 2» на суму $ 6,7 млн та $ 5,7 млн відповідно. Екологічний ефект від зазначених інвестицій – зменшення забруднюючих речовин в атмосферне повітря в обсязі 118 т/рік.

Завдяки здійсненим інвестиціям у виробництво, цього року ДМК започаткувало випуск трьох нових видів продукції – катанки діаметром 11,5 мм, круглого сортового прокату перерізом 25 мм та періодичного профілю №18.

В поточному році ДМК продовжує здійснювати інвестиції у розпочаті раніше проекти, зокрема капітальні ремонти доменної печі №12 та агломераційної машини №7. Крім того, генеральний директор меткомбінату Олександр Подкоритов оголосив про початок проектування нової доменної печі, будівництво якої планується завершити до 2021 року.