ДМЗ готовий нарощувати виробництво на експорт у разі збільшення попиту

Наразі підприємство зосереджене на розширенні присутності на ринку України

Дніпровський металургійний завод (ДМЗ) готовий нарощувати виробництво продукції на експорт у разі збільшення попиту та логістичних можливостей. При цьому, вагоме нарощення поставок можливе лише після закінчення війни, вважає заступник гендиректора з якості та технологій ДМЗ Юрій Кравченко.

Минулого року ДМЗ відновив виробництво профілів за євростандартами та прокатав понад 5 тис. т відповідної продукції на експорт.

«Якщо будуть замовлення, наші фахівці у будь-який час готові виготовити традиційний сортамент європрофілів чи освоїти нові види прокату. Головне, щоб була можливість реалізовувати та вивозити цю продукцію»,  додав Кравченко.

Наразі підприємство визначає український ринок своїм основним напрямком збуту й можливістю працювати. У 2024 році планується нарощувати присутність на внутрішньому ринку.

«Це цілком реально, якщо зможемо втримати якість продукції при мінімальних, наскільки це можливо, витратах на виробництво»,  резюмує заступник гендиректора з якості та технологій.

Нагадаємо, за підсумками 2023 року ДМЗ збільшив виробництво металопрокату на 86,2% у порівнянні з 2022 роком – до 105,6 тис. т. Виробництво металургійного коксу на підприємстві за минулий рік зросло на 38,5% порівняно з 2022 роком – до 292,7 тис. т.

Торік прокатні цехи ДМЗ зосередились на виготовленні для українського ринку шахтної стійки, рудничних рейок, невеликих обсягів швелерів та кутиків. Крім того, підприємство відновило випуск профілів за євростандартами.

Дніпровський металургійний завод – металургійне підприємство повного циклу, що входить до групи DCH. Виробляє напівфабрикати та фасонний прокат: швелер, кутник та рейки.

Основна продукція – квадратна заготовка (постачається до Туреччини та Єгипту), швелер, що має широку географію експорту (країни Європи, Азії, Африки), а також чавун, що експортується переважно до Туреччини.

Джерело: https://gmk.center/ua/