Ведення бізнесу
Дніпровський металургійний завод (ДМЗ) реалізує енергозберігаючі проєкти в умовах війни. Про це йдеться у корпоративній газеті DCH Steel.
Один із найефективніших проєктів цього року – заміна обладнання берегової насосної станції (БНС) №2.
У квітні на БНС замінили насос з високовольтним двигуном (6кВ, 250 кВт) на насос з низьковольтним двигуном (380В, 132кВт), а також змонтували більш потужний трансформатор. Це дало змогу знизити споживання електроенергії та витрати на забір води.
В червні спеціалісти підприємства встановили нові прилади комерційного обліку питної води, які мають нижчу межу чутливості порівняно з попередніми лічильниками. Таким чином, комбінат не переплачуватиме за використання енергоресурсу.
«Реалізуються й інші заходи для зниження витрат, зокрема, планується, що прокатному цеху №1 (ПЦ-1) знов буде використовувати коксовий газ замість природного. Для цього розпочато ремонт та пропарку газопроводу коксового газу від коксохімічного виробництва (КХВ) до прокатного першого», – йдеться у повідомленні.
Основну частину робіт з ремонту та сервісного обслуговування енергообладнання на підприємстві виконують власними силами, що також дає значну економію. Зокрема в червні фахівці комбінату виконали ремонт шести прохідних ізоляторів від силового трансформатора до підстанції ПРЗ-5, що зекономило підприємству понад 350 тис. грн. Також відремонтовано три кабельні лінії від ПРЗ-5 до блюмінга ПЦ-1, що дозволило підвищити надійність системи електроспоживання прокатного обладнання.
Нагадаємо, за підсумками червня 2023 року ДМЗ збільшив виробництво прокату на 90,6% у порівнянні з попереднім місяцем – до 14,03 тис. т. Виробництво коксу за місяць склало 33,3 тис. т, що на 2,5% менше м./м. У січні-червні 2023 комбінат виробив 56,4 тис. т металопрокату та 142 тис. т коксу (+21,5% р./р.).
Дніпровський металургійний завод – металургійне підприємство повного циклу, що входить до групи DCH. Виробляє напівфабрикати та фасонний прокат: швелер, кутник та рейки.
Основна продукція – квадратна заготовка (постачається до Туреччини та Єгипту), швелер, що має широку географію експорту (країни Європи, Азії, Африки), а також чавун, що експортується переважно до Туреччини.
Джерело: https://gmk.center/ua/