Дніпро приєднався до економічної платформи для бізнесу “Зроблено в Україні”

Офіси «Зроблено в Україні» – частина національної платформи «Зроблено в Україні», ініційованої Президентом Володимиром Зеленським. Політика реалізується Міністерством економіки України. Мета платформи «Зроблено в Україні» – розвиток вітчизняного виробництва та підтримка українського бізнесу для посилення економічної самодостатності України. Програма «Зроблено в Україні» покликана налагодити ефективну співпрацю між державою і бізнесом та сприяти розвитку українських виробників.

Дніпропетровщина різноманітна бізнесами. Коло напрямків роботи – широке. Це й пошиття одягу, організація дитячого дозвілля, квіткові магазини, кавʼярні. Й виготовлення меблів, обігрівачів, доставка та очищення води. Є навіть центр раннього розвитку та кіностудія. Вітчизняне зараз – в пріоритеті. Маємо популяризувати своє. Саме для цього, долучаючись до урядової платформи «Зроблено в Україні», відкрито вже другий регіональний офіс, тепер у Дніпрі.

Тут підприємці можуть отримати інформацію, консультації та допомогу в оформленні документів, написанні бізнес-планів, подачі документів на гранти та інші програми підтримки бізнесу.

Зокрема для них доступні:

  • мікрогранти «Власна справа»,
  • гранти для ветеранів, ветеранок, їхніх дружин та чоловіків,
  • компенсація за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю,
  • компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб,
  • ваучери на навчання працівників,
  • програми навчання та перенавчання у Центрах профтехосвіти ДСЗ,
  • кваліфікована допомога із пошуком та підготовкою кадрів тощо.

Щодо інших програм підтримки для бізнесу, фахівці центрів «Зроблено в Україні» зможуть перенаправити підприємців до профільних установ.

Загалом Дніпропетровщина отримає понад 3,2 млрд гривень у межах економічної платформи «Зроблено в Україні»

Джерело: https://adm.dp.gov.ua/