Дніпропетровська область: секторальний огляд будівництва

Дніпропетровське інвестиційне агентство представляє «Будівництво. Секторальний огляд», за допомогою якого Ви зможете відкрити для себе ключові факти про сектор будівництва у Дніпропетровській області, її потенціал та місце серед регіонів України.

Реальний стан будівельного сектору, в першу чергу, залежить від ситуації в будівельній галузі, основним завданням якої є створення та оновлення основних фондів матеріальної сфери економіки.

Останні три роки обсяг продукції, що була реалізована будівельними підприємствами регіону, збільшується на чверть кожного року. Станом на кінець 2019 року галузь будівництва забезпечує 4% від усієї реалізованої продукції регіону у грошовому еквіваленті.

За своєю структурою будівельний сектор представляє специфіку економіки регіону – промислового центру України. За підсумками 2019 року, половина усіх капітальних інвестицій у Дніпропетровській області ($1,65 млрд) направлена на будівництво і така тенденція зберігається з 2013 року. Майже третину з цих коштів було вкладено в розвиток інфраструктури регіону з державного та місцевих бюджетів.

Сектор будівництва є показником рівня розвитку економіки регіону, оскільки визначає стан багатьох сфер, для яких виступає матеріальною базою.

Завантажити «Будівництво. Секторальний огляд» українською мовою можна за посиланням.