Дніпропетровське інвестиційне агентство (DIA) долучилось до Європейських індустріальних днів у м. Дніпро

7 лютого у м. Дніпро відбувся «Європейський індустріальний день» в рамках якого проведено круглий стіл «Прокладання шляху до стійкої реіндустріалізації». На заході Дніпропетровське інвестиційне агентство (DIA) представило перспективні напрямки для інвестування в промисловий, аграрний та будівельний сектори економіки України, які враховують потенціал споживання внутрішнього ринку, кадрове забезпечення та наявну індустріальну практику. В роботі круглого столу також взяли участь представники бізнесу, промислових підприємств, бізнес асоціацій та експертного середовища, які презентували перспективні напрямки та проекти розвитку космічної, енергетичної, машинобудівної та металургійної індустрій регіону.

«Ініціатива Європейських індустріальних днів передбачає роботу комунікативної платформи, що дозволяє вітчизняному бізнесу поступово заявляти про себе перед європейськими партнерами, популяризувати себе та залучати інвестиції. Для Дніпропетровського регіону – це можливість закріпити імідж індустріального центру країни, показати успішні кейси трансформації та розвитку. Зазначена ініціатива практично нова, яка модернізується та вдосконалюється. Із залученням країн, які не є членами ЄС, захід проходить вже вдруге. Представлена на заході інформація може бути врахована в процесі формування та реалізації спільної європейської індустріальної політики» – зазначив Алім Молодан, заступник директора DIA.

Для інформації: «Європейський індустріальний день» – загальноєвропейська концепція, ініційована Європейською Комісією (ЄК), та є головним заходом ЄС щодо промислової політики. Дні промисловості ЄС в 2019 році зосереджені на ключових промислових викликах, таких як стійкість, цифровізація, інвестиції та глобалізація.