15 -16 листопада 2018 р., у м. Дніпро відбулась наймасштабніша економічна подія регіону Дніпровський економічний форум DEF’2018. Цей захід об’єднав на одному майданчику провідних економістів, аналітиків, бізнесменів, державних службовців, громадських діячів більш ніж із 30 країн світу.

У форумі взяли участь Гліб Пригунов, Голова Дніпропетровської обласної ради; Валентина Затишняк, директорка Дніпропетровського регіонального інвестиційного агентства (DIA); Хюг Мінгареллі, Голова представництва ЄС в Україні; Ізабель Дюмен, посол Франції в Україні; Іржі Гавлічек, заступник міністра промисловості та торгівлі Чеської республіки; Майкл Емерсон, старший експерт аналітичного Центру європейських політичних досліджень; Андрій Гундер, президент Американської торговельної палати

Цьогоріч DEF – це 2 дні унікального контенту, більше 30 подій – круглих столів, дискусій, конференцій, публічних лекцій і семінарів, понад 150 спікерів і 1200 підприємців, науковців, експертів, державних службовців та діячів місцевого самоврядування. Головними завданнями форуму стали обговорення найбільш актуальних для світу, України та регіону питань розвитку економіки й практичних навичок бізнесу та держави в межах широкої освітньої програми, що реалізується в рамках DEF.

«Дніпропетровщина – флагман вітчизняної економіки. Такі заходи як DEF’2018 дозволяють Дніпропетровському регіону привернути увагу інвесторів і міжнародних організацій, зміцнити репутацію країни як надійного та перспективного партнера у різних сферах співробітництва, а малому та середньому бізнесу отримати доступ до нових стандартів і нових ринків збуту. Сьогодні Дніпропетровщина – це майже 17% інвестицій в Україні та 19% усього вітчизняного промислового виробництва, що становить майже 10% ВВП країни. Основне завдання полягає в консолідованому співробітництві задля забезпечення постійного та безперервного поліпшення ситуації. Саме такий підхід покладено в основу діяльності DIA задля успішного залучення інвестицій до регіону», – зазначила Валентина Затишняк директорка DIA.